İnternet Sitesi Tasarımı (Web Sitesi Tasarımı)

Hala internette ki yerinizi almadınız mı ? Web siteleri günümüzde firmaların kurumsal kimliklerinin en önemli tamalayıcısı haline gelmiştir. Daha çok tanınmak , ulaşılabilir olmak beraberinde yepyeni fırsatları getirmektedir.

Demresa Yazılım ve Reklam ' ı internet mecrasında yer almanızı sağlayan hizmetlerinden biri web sitenizi  tasarlamaktır. İzmir' de web sitesi tasarımında farklı, yenilikçi, fonksiyonel ara yüzleri ile sektörel ihtiyaçlarınızı dikkate alarak kurum kültürünüzü en iyi yansıtacak titiz tasarımlar sunar. Rekabetin yoğun yaşandığı sektörler dahil olmak üzere web sitenizin Google aramalarında erişilebilir olması için gerekli anahtar kelime (seo ) alt yapısını eksiksiz bir şekilde yaparak sisteminizi teslim eder.Demresa Yazılım ve Reklam için web sitesi sadece internette bulunan bir kartvizit değildir. Web sitesi (internet sitesi ) Google arama motorlarında arayan kişilerin en basit aramalarda dahi sizin ürün, hizmet, il ve rakipler dahi anıldığında bulunmanızı sağlayan yazılımsal sistemdir. Amaç sizleri yada markanızı tanımayan kişilerin ürün ,hizmet ve iletişim bilgilerinize  Google aramalarıyla erişebilmesidir.Günümüzde markalaşmanın ve kurumsal kimliğe sahip olmanın en vazgeçilmez parçasından biridir. Arama motorlarında web sitenizin organik olarak ilk sıralarda yer alması için ön şart özgün içerik , size ait gerçek fotoğraflar ve videolar ile anahtar kelime alt yapısına sahip yazılımsal bir site ile internette yer almaktır.Dünya' ya açılmanın ön şartı ise yabancı dil desteği bulunan bir web sitesine sahip olmak. Demresa Yazılım Ve Reklam İzmir ' de web tasarımı (internet sitesi tasarımı ) talepleriniz için sizleri yerinizde ziyaret edebilir yada İzmir Karşıyaka' da ki ofisimizden destek alabilirsiniz.

Demresa Yazılım ve Reklam sürekli güncellenen yazılım teknolojisi dilerseniz Google aramalarında öncelikli çıkmanızı sağlayacak Seo (anahtar kelime çalışmalarıyla) Google reklamlarına göre daha ekonomik çözümler sunarak yanınızda yer alır.

'' Demresa Yazılım ekibi ile web sitenizi tasarlarken sunduğu diğer hizmetler aşağıdaki gibidir.

  Web siteniz için metin yazarlığı

  Anahtar kelime alt yapısı

  İşletme Fotoğraf Çekimi - İşletme Video Çekimi

  Ürün Fotoğraf çekimi

  Kısa Reklam Filmi Çekimi

  Firma Tanıtım Videosu Çekimi

İnternette varsanız gelecekte de varsınız !

Web siteniz internetteki yüzünüzdür.

Web Sitesi Fiyatları;

Web sitesi ile ilgili fiyatlarımızı görmek için.