Web siteniz, firmanızın İnternet dünyasına yansıyan yüzünüzdür. Web sitenizin tasarımı ve kullanılabilirliği sizleri rakipleriniz arasından tercih edilmeniz için ayıracaktır. Web sitelerinin İnternet'in kara deliğinde kaybolmaması için en önemli özelliklerinden biride %100 arama motorlarına uyumlu olmalıdır. Arama motorlarında kolay bulunabilir olmak sizleri rakiplerinizin önüne çıkartıp, müşterilerinizin sizleri ilk tercih olarak seçmesini sağlayacaktır.


Kişiye Özel Temalar

Size, müşterilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun demresa'nın ekibi ile birlikte tasarlayabileceğiniz sadece sizin web sitenizde kullanılacak olan özel temalar ile web sitenizi tasarlıyoruz. Bu özel temalar sayesinde sadece müşterilerinizin gözünde değil Google'ın gözünde de önemli bir yeriniz olacak ve demresa'nın özel web tasarımları sizi kolaylıkla üst sıralara taşıyacak.

Güncel Altyapı

Sürekli yenilenen, değişen ve gelişen Google algoritmalarına uyumlu otomatik ve ücretsiz yapılan alt yapı güncellemelerimiz ile asla zamanın gerisinde kalmayacaksınız.

Akıllı Cihazlara Uyumlu

demresa'nın web tasarımları bilgisayar ekranları dışında cep telefonu ve tablet gibi bütün akıllı cihazlarla uyumludur ve tasarımın yapısını bozmadan sorunsuz olarak çalışır.

Seo Araçları

Seo yani Arama Motoru Optimizasyonuna uygun alt yapımız ile bizden alabileceğiniz profesyonel destek dışında yönetim panelinde bulunan Seo araçları ile web sitenize %30 oranında kendiniz Seo yaparak Google'da üst sıralara çıkabilirsiniz.

Canlı Destek Hattı

demresa whatsapp destek hattı ile bütün süreçleri yönetirken ve teknik sorularınız olduğunda yanınızdayız. Destek hattı dışında online konferanas talep edebilir veya İzmir'de bulunan ofisimizi ziyaret ederek yüz yüze destekte alabilirsiniz.Özelliklerine göre Web Sitesi fiyatları nedir sorusuna bir İzmir Karşıyaka web tasarım firması olarak aşağıdaki tabloda sıraladık. Web tasarım firmaları arasında kendi yazılımını geliştirerek tüm dünyaya hizmet veren web site paketlerimizin fiyatları aşağıdaki gibidir.

web sitesi fiyatları   web tasarım fiyatları   web sitesi firmaları   web tasarım firmaları   izmir web tasarım   karşıyaka web tasarım