Web Tasarım

YIL + KDV

E-ticaret

YIL + KDV

E-İhracat

YIL + KDV

Müşteri Eğitim ve Destek

Telefon ve WhatsApp ile destek alın. Yüzyüze eğitimlerimizle panelinizi daha etkili kullanın.


Her Zaman En Yeni Paket

Ne zaman kayıt olursanız olun altyapımızdaki tüm güncellemelerden otomatik olarak faydalanın. Böylece her zaman e-ticarete önde başlamış olun.


Yüksek Güvenlikli SSL Sertifikası

Müşterilerinizin güvenliğini sağlayacak SSL sertifikasına sahip olun. Yüksek düzeyde koruma ile bilgileriniz güvende olsun.


Sınırsız Veri Tabanı ve Trafik

Web sitenize sınırsız sayıda ürün, kategori, marka ekleyebilme imkanına sahipsiniz. Trafik sıkıntısı olmadan sınırsız web ziyareti ziyareti sağlayabilirsiniz.


E-Posta Hesabı

Markanızın uzantısında örn: @demresa.com adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Web alanınızdaki her GB maxsimum mail hesabınızı belirtir. Tüm kotanızıtek bir hesaptada kullanabilirsiniz.


Web Alanı

Web alanına ekleyeceğiniz resim, pdf gibi dosyaların kaplayacağı boyut ve mail hesaplarınızın kaplayacağı boyutu belirtir.

10 GB
10 GB
10 GB

Sayfa ve Blog Yönetimi

Blog ve Sayfa içeriklerinizi oluşturabilir yada düzenleyebilirsiniz.


SEO Araçları

Arama motoru optimizasyonunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. İçeriklerinize meta açıklamalar ve anahtar kelimeler ekleyebilir yada içeriğinizi arama motorlarından gizleyebilirsiniz. Kırık linlerinizi belirleyerek doğru yönlendirmeler yapabilir. Sayfalarınız hakkında ziyaretçi analizleri yapabilirsiniz.


Özel Tasarım Hizmeti

Ücretsiz sunduğumuz tasarımlarından dilediğinizi seçip, istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca marka imajınızı yansıtan, size özel hazırlanacak bir tasarıma sahip olmak için bu özelliği seçebilirsiniz.


Yönetici Hesabı

Personellerinize farklı yetkiler tanımlayarak yönetim paneli üzerinden yetkilendirme yapabilirsiniz.

3 KULLANICI
3 KULLANICI
3 KULLANICI

Kampanya & İndirim Robotu

Sepete özel, kuponla, saatlik, günlük, şirketlere özel indirimlerle pazarlama seçeneklerinizi arttırabilirsiniz.

-

Ticket Desteği ve İade Sistemi

Müşterileriniz satın aldıkları ürünler hakkında destek talebi (ticket) oluşturabilir, iade işlemi başlatabilir.

-

Kargo Entegrasyonları

Kargo entegrasyonlarıyla otomatik kargo gönderimi, barkod oluşturma ve web sitesi üzerinden ürün takibi özelliklerini sunar.

-

Alışveriş Yapmadan Link ile Ödeme

Müşterilerinize ödeme yapacakları bir link iletip ödemelerinizi alabilirsiniz.

-

Sepet Hatırlatma

Sepette unutulan ürünler için otomatik mail gönderimi ve siparişini yarım bırakan müşterilere toplu kampanya maili göndererek dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.

-

SMS Hatırlatma

Müşterilere toplu yada tekil olarak hatırlatma mesajları gönderilebilir.

-

Stok Takip

Ürünlerinizin stok durumunu günceleyebilirsiniz. E-ticaret sitenizde satılacak miktarları belirleyebilirsiniz.

-

Stok Sayım Programı

Envanterlerinize sayım planı oluşturup, cep telefonunuz yada barkod cihazınız ile sayım raporu oluşturabilirsiniz.

-

Pazaryeri Ürün Entegrasyonları

Trendyol, Hepsiburada ve Amazon entegrasyonları ile ürün, sipariş, stok, iade entegrasyonlarını çift taraflı kullanabilirsiniz.

-
-

Dil Desteği

E-Ticaret sitenizde istediğiniz dil seçeneğini ekleyerek uluslararası müşterilere markanızla hitap edebilirsiniz.

DİL
DİL
DİL

WhatsApp Sepet Hatırlatma

Sepette unutulan ürünler için otomatik mail gönderimi ve siparişini yarım bırakan müşterilere WhatsAPP üzerinden hatırlatma mesajı gönderebilirsiniz

-

Asorti İle Satış

Belirli ürünlerin set halinde paketleyerek toptan satışını gerçekleştirebilirsiniz.

-

Abonelik Sistemi

Abonelik sistemi ile müşterilerinizden haftalık, aylık, yıllık otomatik olarak ödeme alabilirsiniz.

-

Masterpass ile Hızlı Ödeme Kolaylığı

Masterpass'e kartını kaydederek e-ticaret ödemelerini Mastercard güvencesiyle kart bilgisi girmeden gerçekleştirir.

-

B2B Bayi Sistemi

Bayilerinizi gruplandırım farklı fiyatlar ile satış yapabilirsiniz.

-

Çok Şubeli Yapı

Sisteminize birden fazla şube ekleyerek farklı fiyat ve ürün tanımlamaları yapabilirsiniz. Online sipariş takip sistemi ile şubeler kendi siparişlerini görebilir ve işleme alabilir.

-
ŞUBE
ŞUBE

Fiziksel Mağaza Satış Programı

Fiziksel Mağazanızdan yönetim paneli ile satış yapmaya devam edin, Hem e-ticaret hemde fiziksel mağaza raporlarınızı tek bir noktada takip edin.

-

Sık Sorulan Sorular

E-ticaret paketi, online ticaret faaliyetlerini yürütmek isteyen işletmeler için gerekli olan çeşitli özellikleri ve araçları içeren yazılım ve hizmet kombinasyonunu ifade eder. Bu paketlerin içeriğindeki yazılımlar, e-ticaret web sitesinizi oluşturma sürecini büyük ölçüde basitleştirirken aynı zamanda aktif haldeki sitelerin yönetimini de daha kolay bir hale getirir.

E-ticaret paketi seçerken, öncelikle işletme hedeflerinizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Hangi ürünleri satacağınız, hedeflediğiniz pazarlar, ödeme ve nakliye seçenekleri gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, kullanıcı dostu arayüz, özelleştirme seçenekleri, güvenlik önlemleri, ödeme entegrasyonları ve müşteri desteği gibi paket özellikleri de değerlendirmeniz gereken unsurlar arasında yer almalıdır.

E-ticaret sitesi, internet üzerinden ürün veya hizmetlerin satışının yapıldığı çevrimiçi platformdur.

Güçlü yazılım ve sunucu altyapısı ile demresa altyapısını kullanan firmaların müşterilerine konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Programlama mantığı geçmişte internet ve bilgisayar deneyimi olmaksızın herkesin kullanabileceği aşina olduğu yönetim paneli ile fark yaratmaktadır. Satış stratejileri ve kitle erişim mekanizması sadece bir paket program vermekten ziyade olmayıp slayt, banner, ürün, fiyat ve stokları ile birlikte satışa hazır bir e-ticaret sitesi teslim ederek müşteri ilişkilerinde fark yaratmak üzerine kurulmuştur.

demresa e-ticaret paketlerinin avantajları, işletmelerin kolayca online mağazalarını kurabilmesini sağlaması, teknik bilgi gereksinimi olmadan kullanım kolaylığı sunması, size özel tasarım şablonlarıyla çekici ve özelleştirilebilir mağaza görünümleri oluşturabilmesi, ödeme ve güvenlik entegrasyonlarını içermesi, ürün yönetimi, envanter takibi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi işlevleri sağlayarak süreçleri basitleştirmesi, geniş müşteri kitlesine ulaşma imkanı sunması ve çeşitli raporlama araçlarıyla işletmelerin performansını izleme olanağı sağlamasıdır.

E-ticaret sitesi ücretleri yıllık olarak ödenmektedir. demresa'nın E-ticaret paketleri arasından sizin ihtiyaçlarınıza uygun olan paketi seçiyorsunuz ve ardından paket ücretini ödüyorsunuz. Yapılan lisans sözleşmeleri 1 yıllıktır. 1 yılın sonunda lisansınız yenilenilenmesi gerekmektedir ve bu hizmetlerin devamı için sözleşmenizde belirtilen yıllık yenileme bedeli ödersiniz.

demresa e-ticaret sitesi, satın alma işleminizden sonra aynı gün içinde kurulup size teslim edilir. Kurulum sonrasında kategori, alt kategori ve markaları belirleyebilir, ürünleri yükleyebilir, siteyi özelleştirebilir ve sanal pos entegrasyonu gibi işletmenize özgü ayarları yaparak hemen internet üzerinden satış yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. E-ticaret platformuna erişiminiz açıldığında tasarım, ödeme yöntemi, ürün kategorileri, sipariş yönetimi ve pazarlama araçları gibi özellikleri özelleştirebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak sitenizi güncellediğinizde internet üzerinden satışa başlayabilirsiniz.

demresa'nın müşteri hizmetleri ve destek ekibi, sitenizi taşıma sürecinde ücretsiz olarak size destek sağlayacaktır.

E-ticaret sitesi kurulum maliyetleri e-ticaret sitesi paketlerinin içerisine dahildir. Ücretlendirme sizin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçtiğiniz paket fiyatına göre değişmektedir.

demresa e-ticaret paketi satın alma sürecinizi size tüm şeffaflığı ile açıklar ve size seçtiğiniz e-ticaret paketinin dışında herhangi bir ek ücret çıkarmaz.

Evet, istediğiniz zaman paketinizi yükseltebilirsiniz. Örneğin işletmenizi ilk kurduğunuzda standart paketimiz ile başlayıp işletmeniz büyüdükçe ve yeni ihtiyaçlarınız ortaya çıktıkça daha üst seviyedeki paketlerimize geçiş yapabilirsiniz.

demresa Google'da index almanıza, Seo uyumlu sistemi ile Seo araçlarını kullanarak sitenizin bulunabilirliğini artması için gerekli anahtar kelimeleri ekleyerek sitenizi size teslim eder. Bu sayede müşterilere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Evet, ücretsiz eğitim desteği sağlıyoruz. demresa kullanımı kolay yönetim paneli ve verdiği ücretsiz eğitimleriyle anahtar teslim E-ticaret siteniz ile satışa başlamanıza olanak tanır.

demresa e-ticaret paketleri anahtar teslim olacak şekilde kurulur. Kurulum yapılırken veya sonrasında kullanıcı dostu yönetim panelini kullanırken hiçbir yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan online mağazanızı yönetebilirsiniz.

Evet, demresa E-ticaret paketlerinin demo sürümü mevcut. Demo sürümü ile yönetim panelimizi inceleyebilirsiniz ve kullanıcı dostu arayüzümüzü kendiniz test edebilirsiniz.

Kendi sunucunuzda e-ticaret paketini kurma talebinizi anlıyoruz. Ancak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için E-ticaret paketlerimizi özel olarak tasarlamış ve sunucularımızda barındırmaktayız. Bu, güvenlik, performans ve sürdürülebilirlik gibi önemli konuları en iyi şekilde ele almamızı sağlar. Müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmak için sürekli olarak yazılım geliştirmeleri yapmakta ve güvenlik güncellemeleri sağlamaktayız. Sunucularımızı optimize ederek yüksek performans ve hızlı yanıt süreleri sunmaktayız. Ayrıca, kesintisiz hizmet ve yedekleme çözümleri sağlamak için altyapımızı sürekli olarak izlemekte ve güncellemekteyiz. demresa sunucularında barındırılan bir E-ticaret paketi seçerek, teknik zorluklarla uğraşmadan, güvenlik endişelerini düşünmeden ve hızlı bir şekilde başarılı bir çevrimiçi mağaza başlatabilirsiniz.

Evet fiyatlarımıza sanal pos kurulumu dahildir. Tek yapmanız gereken e-ticaret sisteminizi kurarken sizden istediğimiz belgeleri iletmeniz ve sonrasında siteniz ile birlikte sanal pos sisteminizde kullanıma hazır hale gelir.

Alan adı, Hosting, SSL ve daha bir çok ihtiyacınız olan hizmet için ek ücret ödemenize gerek yok. Bu hizmetlerin hepsi demresa e-ticaret paketlerine dahildir. Yıllık yenileme yapılırken bu hizmetlerde yenilenir. İsteğiniz dahilinde daha önceden aldığınız bir alan adı varsa kurulum yapılırken o alan adını da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

demresa e-ticaret yönetim panelinde istediğiniz sayıda ürünü kolaylıkla ekleyebilir. Ürün yükleme kotası bulunmamaktadır. Tek bir ekran üzerinden tüm fiyatlarınızı exceldeki gibi değiştirebilirsiniz. Ürünlerinize satışlarınızı arttırmak için çeşitli kampanyalar oluşturabilirsiniz. Ürünlerin fotoğraflarını toplu olarak yükleyebilir otomatik olarak fotoğrafları kırpma ve boyutlandırma işlemini yapabilirsiniz.

demresa e-ticaret paketlerini nakit, havale/eft ve kredi kartı seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Evet, yazılım güncellemelerimiz ücretsizdir. Sürekli yenilenen, değişen ve gelişen Google algortimalarına uyumlu otomatik ve ücretsiz yapılan alt yapı güncellemelerimiz ile asla zamanın gerisinde kalmayacaksınız.

Hayır, demresa yaptığınız satışlar üzerinden herhangi bir ücret almaz. demresa'ya sadece sizin seçeceğiniz e-ticaret paketinin tutarını ödersiniz.

Evet, demresa e-ticaret paketlerini taksitli seçenekler ile satın alabilirsiniz.

Dönemsel olarak indirimli e-ticaret paketlerimiz olabiliyor. Paketler dışında talep ettiğiniz ek hizmetler içinde size özel indirimler sağlayabiliriz. Bu konuda daha fazla bilgiyi paketi satın alırken satış departmanımız ile konuşabilirsiniz.

E-ticaret paketi satın aldıktan sonra demresa size bütün süreçleri detaylıca açıklayarak sitenizin kurulumu için gerekli olan her şeyi size iletir ve bu gereklilikleri nasıl yapabileceğiniz konusunda örneklendirmeler ile destek olur. Sistemi kurduktan sonra ise sizin e-ticaret yapabilmeniz için gerekli olan eğitimleri sunar.