Teknolojinin hızlı gelişimi ile firmaların dünya pazarına açılmalarını sağlıyor.  Gelişen sektör büyüyen bir pazar sağlıyor. En iyi e-ticaret paketleri geliştiren ve alt yapı sağlayan bir firma olarak sizlerin İnternet dünyasındaki dükkanınızı kuruyoruz.

E-Ticaret siteniz ile, Markanızı tüm dünyaya tanıtma imkanına sahip olursunuz. E-ticaret sitelerinde normal işletmenize oranla daha düşük maliyete satış gerçekleştirebilirsiniz.  Günün 24 saati müşterileriniz sizi bulur ve alışveriş yapabilirler. Yüzlerce hatta binlerce ürün listeleyebilir, istediğiniz ürüne istediğiniz zaman kampanya yapıp kolayca ürünlerinizi satabilirsiniz.

Canlı Teknik Destek

demresa e-ticaret yazılımında gösterdiği başarının yanı sıra müşteri destek hattında da vermeyi hedeflemektedir. Canlı destek hattı ile dilediğiniz zaman telefon, mail yada whatsapp hatlarından bize ulaşabilirsiniz.

Tek Sayfada Sipariş Alın

Müşterileriniz bütün bilgileri tek sayfada doldurup zaman kaybetmeden kolayca sipariş verebilir.

Kolay ve Sınırsız Ürün Yükleme

demresa e-ticaret yönetim panelinde istediğiniz kadar ürünü kolaylıkla ekleyebilir. Tek bir ekran üzerinden tüm fiyatlarınızı excel'deki gibi değiştirebilirsiniz. Ürünlerinize satışlarınızı arttırmak için çeşitli kampanyalar oluşturabilirsiniz. Ürünlerin fotoğraflarını toplu olarak yükleyebilir otomatik olarak fotoğrafları kırpma ve boyutlandırma işlemini yapabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Sipariş Yönetimi

Online sipariş ekranından canlı olarak siparişlerinizi takip edebilir, Kargolarınızı numaralandırabilir, tek tuşla fatura yada fişlerinizi bastırabilirsiniz. demresa kullanımı kolay yönetim paneli ve verdiği ücretsiz eğitimleriyle anahtar teslim e-ticaret siteniz ile satışa başlamanıza olanak tanır. Her şeyi tek ekranda yönetebileceğiniz kullanıcı dostu yönetim paneli ile müşterilerinizi bekletmeden siparişlerinizi gönderebilirsiniz.

Farklı Ödeme Yöntemleri

Tüm E-ticaret sitelerinde dilediğiniz ödeme sistemi ile müşterilerinizden ödeme almanızı kolaylaştırıp sizin adınıza PayTR , İyzico, Ipara gibi ödeme kuruluşlarına başvuru yaparak entegrasyonunuzu tamamlıyoruz.

Güncel ve Seo Uyumlu Alt Yapı

Alt yapımız değişen teknolojilere göre sürekli güncel kalmaktadır. Google algoritmaları sürekli takip edilir. Sisteminiz otomatik olarak güncellenir. Seo uyumlu web siteleri uygun web tasarımlar ile yaratılır.

E-ticaret nasıl yapılır? E-ticaret sitesi nasıl olur, E-Ticaret sitesinin özellikleri nasıl olmalı, iyi bir E-Ticaret site nasıl olmalıdır, E-Ticaret sitesi yapan firma olarak bizler hakkında bilgi, E-ticaret siteleri üzerinden satış güvenli midir? Gibi sorularınızın tüm yanıtlarını İzmir'deki e-ticaret ofisimize gelerek,  bizlere telefon ile ulaşarak 0850 305 8913 yada mail yazarak [email protected] ulaşabilirsiniz.

eticaret   e ticaret firmaları   en iyi eticaret   eticaret firmaları   eticaret paketleri   e ticaret fiyatları   izmir eticaret