Hemen demresa + üyelerine katılın ve size özel sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile her gün büyüyen internet dünyasında en ön sırada yerinizi alın.

demresa + ile size özel yazılım çözümleri, pazarlama yönetimi, marka danışmanlığı ve marka yönetimi gibi süreçlere kolayca hakim olarak başarı elde edebilirsiniz.

Markanıza Özel Yazılımcı ve Yazılım Çözümleri

Markanız için ihtiyacınız olan her türlü yazılımsal desteği canlı destek hattımızdan size özel yazılımcınız ile iletişime geçerek çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca işletmenizin işleyişini optimize edecek, karlılığınızı artıracak, lojistik ve depo yönetimi, müşteri hizmetleri, iletişim merkezi ve otomasyon entegrasyonları gibi faaliyetlerinizi yönetebileceğiniz özel yazılımsal çözümler sunuyoruz.

Muhasebe ve XML Entegrasyonu

demresa'nın özel altyapısına uygulanan entegrasyonlar sayesinde muhasebe programlarınızı ve e-ticaret sitenizi aynı ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

Markanıza Özel Tasarımlar

Hedef kitlenize ve kendi zevkinize özel olarak web sitenizi ve logonuzu baştan sona birlikte tasarlayalım.

Sosyal Medya ve Reklam Desteği

Sosyal medya hesaplarınızın kurulumu, yönetimi ve gönderi tasarımları konusunda size destek sağlıyoruz. Sektörünüzün hareketli olduğu dönemlerde ise ihtiyacınız olabilecek reklam kampanyalarınızı düzenliyerek bulunurluğunuzu arttırıyoruz.

Arama Sonuçları Optimizasyonu (SEO) Desteği

Google'da aratıldığında bulunmak istediğiniz anahtar kelimelere özel yazılımsal ve içerik seo'su yaparak sizin Google'da ilk sayfalara çıkmanıza destek oluyoruz.demresa+ ve sunduğumuz diğer e-ticaret, web tasarım ve e-ihracat sitesi kurulumları gibi tüm hizmetlerimiz hakkındaki sorularınızın tüm yanıtlarını İzmir'deki e-ticaret ofisimize gelerek,  bizlere telefon ile ulaşarak 0850 305 8913 yada mail yazarak [email protected] ulaşabilirsiniz.


demresa