Demresa Kimdir?

Demresa 2015 Yılında İzmir Karşıyaka'da, e-ticaret, e-ihracat altyapı sağlayıcılığı ve web yazılım & web tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Demresa, güçlü sunucu ve yazılım altyapısıyla yazılım sektöründe ticari işletmelere daha verimli projeler üretmek için çalışmaktadır.

Güçlü yazılım ve sunucu altyapısı ile demresa altyapısını kullanan firmaların müşterilerine konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Programlama mantığı geçmişte internet ve bilgisayar deneyimi olmaksızın herkesin kullanabileceği aşina olduğu yönetim paneli ile fark yaratmaktadır.

Satış stratejileri ve kitle erişim mekanizması sadece bir paket program vermekten ziyade olmayıp slayt, banner, ürün, fiyat ve stokları ile birlikte satışa hazır bir e-ticaret sitesi teslim ederek müşteri ilişkilerinde fark yaratmak üzerine kurulmuştur.

Teknoloji sektörünün en iyi perakende firmalarında teknik servis, satış ve yönetim birimlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahip olmanın vermiş olduğu deneyim ile yazılım sektörüne hizmette kalite ve ekstra fayda mantığı ile yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. İnternet mecrası için öncelikli olarak kurumsal imaj oluşturmaya destek veren Demresa tasarlamış olduğu Web tasarım &  E-Ticaret tasarımları ile doğru anahtar kelimeleri alt yapıya ekleyerek minimum reklam giderleri ile arama motorlarında hızlı bir şekilde indekslemeyi hedef edinir. Mobil aplikasyonlar, muhasebe ve cari takip gibi sistemlerle gerek müşterinin gerekse firma içi kullanımında sağlıklı bir işleyiş ile bütünlük sağlamayı ilke edinmiştir.


Misyonumuz

Hizmette kalite ve güvenden taviz vermeden yazılım sektöründe güncel teknolojileri takip ederek sektörün büyümesine katkıda bulunmak. Her geçen gün gelişen ve büyüyen yazılım sektöründe gelecek vaad eden yeni mezunlara staj imkanı sunarak teorik olarak almış oldukları eğitimleri güncel yazılım teknolojilerine uygun bir şekilde fiilen uygulamalarına olanak vermek, sektöre nitelikli çalışanlar yetiştirerek katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Yazılım, bilişim ve reklam sektöründe işletmelerin hedef odaklarına uygun,kaliteden taviz vermeden hızlı ve yaratıcı çözümler  üreterek şeffaf firma anlayışı ile hizmet verdiğimiz sektörlerde Türkiye’nin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almak.

demresa kimdir   demresa nedir   demresa amaçları   demresa nasıl bir firma   demresa hedefleri   demresa ilkeleri   demresa vizyon   demresa misyon   hangi yazılım fiması   nasıl bir yazılım firması seçmeliyim