Kurumsal

Demresa Kimdir?Nedir?Ne Yapar?Amaçları Nelerdir?

Demresa 2010 yılından bu yana web tasarım ve yazılım hizmetlerini internet ve reklam hizmetleri sunan firmalara proje bazlı olarak üreten ekip üyelerinden oluşmuş bir firmadır. Teknoloji sektörünün en iyi perakende firmalarında teknik servis, satış ve yönetim birimlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahip olmanın vermiş olduğu deneyim ile yazılım sektörüne hizmette kalite ve ekstra fayda mantığı ile yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. İnternet mecrası için öncelikli olarak kurumsal imaj oluşturmaya destek veren Demresa tasarlamış olduğu Web tasarım & E-Ticaret tasarımları ile doğru anahtar kelimeleri alt yapıya ekleyerek minimum reklam giderleri ile arama motorlarında hızlı bir şekilde indekslemeyi hedef edinir . Mobil aplikasyonlar, muhasebe ve cari takip gibi sistemlerle gerek müşterinin gerekse firma içi kullanımında sağlıklı bir işleyiş ile bütünlük sağlamayı ilke edinmiştir.


Misyonumuz

Hizmette kalite ve güvenden taviz vermeden yazılım sektöründe güncel teknolojileri takip ederek sektörün büyümesine katkıda bulunmak. Her geçen gün gelişen ve büyüyen yazılım sektöründe gelecek vaad eden yeni mezunlara staj imkanı sunarak teorik olarak almış oldukları eğitimleri güncel yazılım teknolojilerine uygun bir şekilde fiilen uygulamalarına olanak vermek, sektöre nitelikli çalışanlar yetiştirerek katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Yazılım,bilişim ve reklam sektöründe işletmelerin hedef odaklarına uygun,kaliteden taviz vermeden hızlı ve yaratıcı çözümler üreterek şeffaf firma anlayışı ile hizmet verdiğimiz sektörlerde Türkiye’ nin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almak.