Demresa İş Ortağı Olun Birlikte Kazanalım

e-ticaret bayilik

İzmir’in e-ticaret altyapı sağlayıcısı

Demresa yazılım müşterilerinin anahtar teslim ve yüz yüze eğitim ile müşterilerine hizmet sağlar. Sektörün aksine boş bir alt yapı teslim etmez, Girişimciden bir grafik ya da yazılım bilgisi olmadan ihtiyacını karşılar.

e-ticaret bayilik

Covid-19 nedeniyle pazarda büyüme

E-ticaretin öneminin netleştiği şu günlerde mesafeli satış ile birçok işletmeye can suyu verebilir.

e-ticaret bayilik

Yüksek gelir imkânı

Demresa iş ortaklığında kazançlar net ve şeffaftır. Barem aşımlarında kazanç miktarı da artmaktadır.

e-ticaret bayilik

Güçlü teknik destek

Teknik destek departmanımız ile ihtiyaçlara hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

İş ortaklığı kapsamında bayilik almak isteyen şahıs yada firmaların söz konusu ön şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru sadece firmalar adına firma yetkilileri tarafından bu firma için yapılabilmektedir. Yapılan başvurular söz konusu firmanın 3. Kişi yada firmalara yönelik danışmanlık,aracılıkhizmetleri dahil olmak üzere bu firmanın faaliyetleri kapsamında ve firmanın kendi faaliyetleri adına yapılabilmektedir.

Başvuru sahipleri Demresa Yazılım tarafından talep edilirse iş bağlantılarını ,satış pazarlama faaliyet ve kanallarını raporlamayı teyit eder.

Başvuru sahibi Demresa Yazılıma verdiği bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder ve bilgilerin doğru olmaması durumunda Demresa Yazılımın tek taraflı fesih hakkı olduğunu kabul eder.

Demresa Yazılımda başvuru sahibinin başvuru esnasında vermiş olduğu tüm bilgiler gizli tutulacak ve kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından gizli tutulacaktır.

iş ortaklığı