Ürünleriniz dünyanın her yerine kolayca ulaşsın. En iyi e-ihracat paketleri geliştiren ve alt yapı sağlayan bir firma olarak sizlerin İnternet dünyas��ndaki dükkanınızı kuruyoruz.

E-ihracat siteniz ile, Markanızı tüm dünyaya tanıtma imkanına sahip olursunuz. E-ihracat yaparak daha geniş kitlelere ulaşın ve döviz ile gelir sağlayın. Günün 24 saati müşterileriniz sizi dünyanın her yerinden bulur ve alışveriş yapabilirler. Yüzlerce hatta binlerce ürün listeleyebilir, istediğiniz ürüne istediğiniz zaman kampanya yapıp kolayca ürünlerinizi satabilirsiniz.

Ülkeye Göre Döviz ve Fiyatlandırma

demresa e-ihracat altyapısı ile müşterilerinizin sitenize girdiği konuma ve ülkeye özel dilediğiniz gibi fiyatlandırma yapabilirsiniz. Fiyatlarınız müşterinizin siteye giriş yaptığı ülkenin dövizinde gösterilir.

Sınırsız Dil Desteği ve Lokasyona Göre Gösterim

İstediğin dillerde ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. demresa E-ihracat altyapısı ile müşterilerinizin sitenize giriş yaptığı lokasyona göre sitenizin gösterim dili değişir.

Ürün ve Stok Yönetimi Çeşitliliği

demresa e-ihracat yönetim panelinde istediğiniz kadar ürünü kolaylıkla ekleyebilir. Tek bir ekran üzerinden tüm fiyatlarınızı excel'deki gibi değiştirebilirsiniz. Ürünlerinize satışlarınızı arttırmak için çeşitli kampanyalar oluşturabilirsiniz. Ürünlerin fotoğraflarını toplu olarak yükleyebilir otomatik olarak fotoğrafları kırpma ve boyutlandırma işlemini yapabilirsiniz. Bunun dışında asorti şeklinde ürün ekleyip satış yapabilir, envanterinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Varyantlı Ürün Yönetimi

İstediğiniz kadar varyantlı ürün ekleyebilir, varyantlara özel fiyatlandırma yapabilir ve her varyantın stokunu tek ekranda kolayca yönetebilirsiniz.

Farklı Ödeme Yöntemleri

Tüm E-ihracat sitelerinde dilediğiniz ödeme sistemi ile müşterilerinizden ödeme almanızı kolaylaştırıp sizin adınıza ödeme kuruluşlarına başvuru yaparak entegrasyonunuzu tamamlıyoruz.

E-ihracat nasıl yapılır? E-ihracat sitesi nasıl olur, E-ihracat sitesinin özellikleri nasıl olmalı, iyi bir E-ihracat site nasıl olmalıdır, E-ihracat sitesi yapan bir firma olarak bizler hakkında bilgi, E-ihracat siteleri üzerinden satış güvenli midir? Gibi sorularınızın tüm yanıtlarını İzmir'deki e-ihracat ofisimize gelerek,  bizlere telefon ile ulaşarak 0850 305 8913 yada mail yazarak [email protected] ulaşabilirsiniz.

e ihracat