İnternet Reklamları Yönetimi

Demresa-Adwords

Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri aradığını biliyor muydunuz?. Google Rehbere kayıt olarak kendinizi kolaylıkla tanıtıp erişim sağlayabilirsiniz.

İnternet mecrasında ilgili web siteleri ile ilgili hedeflere ulaşmanız mümkün. Bir dizi seçenek etkin kılma seçeneği ile; web sitesi türüne göre hedef kitleyi tarayarak pazarlama hedeflerinizi gerçekleştirmenizde aktif rol aynar.Örnek vermek gerekirse doğru ürün veya hizmet,doğru kitle,iyi sonuç.

Müşteri çekin

Web sitenize google reklamları ile daha fazla müşteri çekebilir,sitenize olan ilgiyi arttırabilir,rakiplerinizi zorlayabilirsiniz.İnternet reklamları tamda bunun için.

Doğru kullanıcılara doğru ürün ve hizmetlerinizi ulaştırın

Google kullanıcıları ürün ve hizmetleri aradıkları anda sizlere ulaşabilirler.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı ürün ve hizmetlerinize ulaşmasını istediğiniz kitlelere yönelik bölgesel yada yerel olarak daha etkin kılabilirsiniz.

Demresa-Facebook-Adwords

Milyarı aşan kullanıcı kitlesinden sizleri için en etkin olabilecekleri seçmek bizim işimiz.

Facebook reklamları kullanıcı kültürüne en uygun hedefleme olanağı sunan online reklam türüdür.

Websitesi Reklamları

Facebook reklamları ile web sitenize müşteri akışı sağlayabilir,öncelikli bulunma ayrıcalıklarından faydalanarak,yaş ,cinsiyet,bölge gibi bir dizi seçenekle reklam etkinliğinizi arttırabilirsiniz.

Sponsorlu Hikayeler

Sponsorlu Hikayeler,kenar çubuğunda ve kullanıcıların haber başlıklarının içinde yer alan geri dönüş oranlarını ve tıklanma sayılarını arttıran görsel reklam türüdür.Özelliği çapalama tekniği ile zihinlerde yer edinilmesini sağlamaktır. Sayfa beğenme, yer bildirimleri gibi çeşitlerde kullanabiliriz.

Mobil Uygulama İndirme Reklamları

Mobil Uygulama İndirme Reklamlarını kullanarak Mobil uygulamanızı belirli bir hedef kitlenin beğenisine ve değerlendirmesine sunmak ve indirilmesini sağlayabilirsiniz. Facebook mobil uygulama kullanan kullanıcıların ana sayfasında görüntülenmesi için doğru hedef doğru kitle seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Demresa-Youtube-Reklamları

YouTube dijital dünyanın en çok izlenen televizyon kanalı ayrıca Google' dan sonra 2.büyük arama motoru olma özelliğini taşıyor. İnsanlar artık bilmedikleri şeyleri YouTube'da aratarak birçok bilgiye ulaşabiliyor.Sizlerde YouTube reklamları ile hedef kitlenizi genişletebilir,videolarla markalaşma sürecinizi ve satış grafiklerinizi hızlandırabilirsiniz.

SADECE VİDEO REKLAMLARINIZ İZLENDİĞİNDE PARA ÖDERSİNİZ

Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Böylece, işletmenize ilgi duymayan izleyicilere reklam vererek para kaybetmemiş olursunuz.

İDEAL MÜŞTERİLERİNİZE ULAŞIN

Doğru kişilerin kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, İstanbul'da yaşayan 18-34 yaş arası erkekler veya seyahat etmeyi seven kadınlar.

REKLAMLARINIZI ÇEŞİTLİ CİHAZLARDA YAYINLAYIN

Müşterileriniz hareket halindedir. Video reklamlarınız, müşterilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube'daki tüm görüntülemelerin %25'i mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.