YAZILIM & MOBİL

YAZILIM GELİŞTİRME

Demresa,kurumlar için özel yazılım ve mobil uygulamalar üretir. Bu uygulamalar sektörel ihtiyaçlar,kurum ihtiyacı ve iş geliştirme uzmanlarının desteği ile üretilir. Böylece hazır programların karşılayamadığı standartlar için afaki rakamlar ödemek zorunda kalmazsınız. Demresa aynı şekilde küçük işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda butik yazılımlar üreterek farklı sektörlere nitelikli çalışmalar yapmaktadır.

Web Yazılım

Web Yazılımı YaptırmaYaptığımız işi ciddiye alarak güncel yazılım teknolojileri ile firmaların ihtiyaçlarına göre farklılık gösteren web uygulamaları E-Ticeret Sitesi, Pazaryeri Sitesi, Crm Uygulamaları, Stok Takip,Personel Saha Takip uygulamaları içeren akılcı ve sonuç odaklı projeler geliştiriyoruz.

Masaüstü Yazılım

Masaüstü Yazılımı YaptırmaC# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı için sade ve anlaşılabilir masaüstü uygulamaları. Müşterilerimizin kurumsal kayıtlarının tutulmasını sağlayan bu yazılımlarımız kişi veya ürün kaydının yapılması, muhasebe kayıtları,personel mesai takibi, barkod veya manyetik kart okuyucu,mailig, toplu veya bireysel sms gönderimleri gibi çok özelliğe sahiptir.

Mobil Yazılım

Mobil Yazılım Yaptırma İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz ederek IOS, Android ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını dikkate alarak ve kolaylık sağlayacak şekilde geliştirerek, mobil uygulama çözümleri için özel tasarım ve yazılım kombinasyonlarını sizlere sunuyoruz. Uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlerken kurum içinden ve iş geliştirme uzmanlarının desteği ile, görsel tasarımına, storyboard çalışmasından yazılımına, kullanıcı deneyim analizlerinden, programın gerekli store’lar yüklenmesine ve kullanıcı eğitim desteğine kadar geçen süreçteki yeni bir uygulamanın sorunsuz çalışmasına dek geçen süreçte uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlayacak şekilde hareket ediyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME SÜRECİ

Analiz-Geliştirme-Destek
Yazılım Yaptırma
1.

ANALİZ

Demresa danışmanları mevcut ihtiyaçları ve ihtyaç öngörülerini iş geliştirme uzmanları desteğinde topladığı verileri analiz eder. Bu veriler teknik içerikten görsel verilere kadar sisteminize ait bütün detayları içermektedir.Beraberinde kurum talepleri paralelinde yapılabilirlik araştırması ile projenin eylem planı oluşturulur.

2.

GELİŞTİRME

Geliştirme sürecinde günümüzün son yazılım teknolojileri kullanılır. Proje yöneticimizin mevcut iş planında görsel tasarımlar yapılır,yazlılımsal çalışmalar yapılır ve güvenlik testleri ile proje başarılı bir şekilde tamamlanır.

3.

DESTEK

Dinamik bir alt yapıya sahip yazılım çalışmalarımız değişen kurum ihtiyaçları doğrultusunda güncellenebilmektedir.Teslimi yapılan projelerimiz kullanıcı deneyim ve yorumları ile arayüz güncellenebilmekte,test aşaması sonlanan projelerimiz kullanıcı eğitimleri ile sonlandrılarak hızlı ve sağlıklı bir destek hizmeti üretilmektedir.